IVETA NAGYOVÁ

Marketing. Creating. Free living

ČOSI O MNE - ZOZNÁMME SA, PROSÍM!

Ahoj, som Iveta. (Dobrí ľudia a známi ma volajú tiež Ivetka alebo jednoducho Ivi.)

Som všetkými vetrami sveta ošľahaná marketérka - vyslúžilá korporátna manažérka; dnes nájomný tvorca, slobodný byznys poradca a stratég na voľnej nohe. Precestovala som pracovne i súkromne na vlastnú päsť už viac než 50 krajín celkove na 5 kontinentoch, takže mám toho za sebou už celkom dosť odpozorovaného i odžitého.

Mojim novým poslaním v práci je prepájať to najlepšie zo sveta novodobého marketingu s dizajnom jedinečných zážitkov. V marketingovej branži fungujem profesionálne už vyše 15 rokov a navrhovanie čohokoľvek ma drží prakticky už od malička. Vymyslela, navrhla, postavila a napísala som o. i. aj túto stránku. Preto navrhujem, aby ste čítali ďalej... 🙂

Po rokoch praxe marketingového manažéra v medzinárodných firmách doma i v zahraničí, spestrených cennými skúsenosťami aj z vlastného mikropodnikania, okorenené životnou záľubou v dizajne a cestovaní okolo sveta na vlastnú päsť, som sa rozhodla zamerať na marketingové poradenstvo pre malé obchodné prevádzky a butikové podniky služieb - primárne v oblasti gastronómie, hotelierstva a cestovného ruchu.

Mám totiž rokmi vycibrené zmysly pre chuť, vône, kvalitu služieb a celkove veľmi dobrý vkus. Spojte si hedonistické sklony svetobežného askéta so zlozvykom rozdávať nevyžiadané rady (a písať dlhé súvetia)...

Skrátka: úplne najradšej pomáham malým rodinným firmám, zabehnutým živnostníkom, ale i nádejným prvopodnikateľom a startup-om, popasovať sa s ich marketingovými výzvami. Chcem, aby im všetko do seba zmysluplne zapadlo v jednom ucelenom, ale dlhodobo udržateľnom systéme. Že prečo? Aby tým úspešne posunuli svoje podnikanie na vyšší level.

Na čom fičím?

Vo svojej podstate mám kdesi zapečený gén typu Tvorca a tak vo všetkom čo robím, prirodzene uplatňujem tvorivý princíp. Či už je to v práci pri navrhovaní novej marketingovej stratégie alebo varení rýchlej rodinnej večere. Aj vďaka môjmu pôsobeniu v PR agentúre v roli Senior Account Managera som vycvičená byť kreatívna doslova aj na povel. 🙂

Tvorivosť, poznanie a veľkorysosť sú stavebnými kameňmi mojej pyramídy hodnôt. Preto som vytvorila aj túto moju osobnú web stránku. Aby som z jedného miesta štedro zdieľala svoje globálne know-how, ktoré som za tie roky praxe a vlastných podnikateľských i životných skúseností pozbierala.  

Pýtate sa: A čo teraz? 

Tu je pre vašu lepšiu predstavu orientačný nástrel vecí, s ktorými viem poradiť :

  • Ako sa zorientovať sa v najnovších trendoch, ako objaviť a uchopiť novú príležitosť na trhu.
  • Aké podnikateľské stratégie zvoliť pre trvalo udržateľný úspech a rozvoj svojho podnikania?
  • Budovanie autientickej značky: Ako odhaliť svoju pravú (verejnú osobnú či firemnú) identitu a pretaviť ju do budovania svojho brandu?
  • Ako zaviesť celostný prístup a vyšší princíp poslania aj do svojho podnikania?
  • Ako si vytvoriť efektívny systém riadenia všetkých marketingových aktivít?
  • Ako zostaviť rýchly, jednoduchý, ale vysoko účinný marketingový plán?
  • Kde nájsť, ako pritiahnuť a hýčkať si tých správnych zákazníkov?
  • Aké farby, fonty a typ loga zvoliť, aby čo najlepšie vystihli váš jedinečný štýl?
  • Ako zariadiť trendový butik, kaviareň, bar, malý hotel či reštauráciu?
  • Naozaj potrebujem živý blog a byť denno-denne aktívny na všetkých sociálnych sieťach?

Nájdete tu všaj aj veľmi osobné pohľady na témy, ktoré práve cez svoju optiku prežívam.

Čo ešte na seba prezradím?

Som takmer chronický rozbiehač. Akonáhle vo mne skrsne dáka dobrá idea, ťažko myslím na iné, než na to ako ju dobre zrealizovať. Preto sa mi určite ozvite, ak potrebujete nakopnúť do svojho vlastného podnikateľského zámeru, alebo niečo nové práve rozbiehate a potrebujete s tým trochu helfnúť!

Chcem byť s vami pri tom! 🙂

 

P.S. I (will) work for good food.

 

Mgr. Iveta Nagyová

Autorka aj tejto stránky

 

P.S. Čítali ste už môj nový článok o Google Trends?

 

A TERAZ VY!

Máte dáky podnet či otázku? Napíšte mi tiež čosi o sebe. Čítam všetko! (Od návodu na sviečkach až po drobné písmenká zloženia sprchového gélu.) Ozvite sa mi, nech spolu niečo vymyslíme!

Iba jedna prosba: Nepridávajte ma prosím do žiadnych zoznamov pre hromadné rozosielky e-mailov, newsletterov či nevyžiadaných ponúk bez môjho súhlasu. Srdečná vďaka!

Telefón

+421 (0)948 919 888

E-mail

mail ( zavináč ) ivetanagyova.sk

Twitter

Iveta Nagyová @IvetaNagyovaSK